درباره ما

تیم پژواک با داشتن سالها تجربه در زمینه سرویس های هاستینگ و خدمات رسانی به کاربران وردپرس، اقدام به راه اندازی سرویس جدیدی با نام سیکاهاست نموده است.

سرویس های جدید شامل
- خدمات هاست بهینه شده برای وردپرس و ووکامرس
- سرور ابری در بیش از 10 دیتاسنتر آسیا، اروپا و آمریکا
- سرور اختصاصی ایران و اروپا
- خدمات طراحی سایت بر پایه وردپرس

سیکاهاست را چه کسانی مدیریت می کنند

اعضای تیم ارزشمند ما

سیدمرتضی رضوانی

مدیر سرورهای لینوکس

سیدمرتضی رضوانی کارشناس کامپیوتر با داشتن بیش از 10 سال تجربه در زمینه مدیریت و امنیت سرورهای لینوکس، مدیر تیم پژواک و یکی از اعضای کلیدی و مهم سیکاهاست بشمار می رود.

سیدمجتبی رضوانی

مدیر پروژه

سیدمجتبی رضوانی کارشناس ارشد صنایع، با بیش از 6 سال سابقه فعالیت در زمینه مدیریت پروژه های بازرگانی و فناوری اطلاعات،  یکی از اعضای مهم و ارزشمند سیکاهاست بشمار می رود.

سپیده زارعی

مدیر سرورهای لینوکس

سپیده زارعی، کارشناس ارشد فناوری اطلاعات، مدرس دانشگاه بوعلی سینا و مدیر سرورهای لینوکس بوده و با داشتن سالها تجربه از اعضای مهم و ارزشمند سیکاهاست بشمار می رود.

نگار نظری

برنامه نویس و طراح وب

نگار نظری کارشناس ارشد نرم افزار با داشتن بیش از 5 سال تجربه در زمینه طراحی وب و سایت های وردپرسی، مسلط به سی شارپ، دیتابیس، جاوا اسکریپت و... از اعضای مهم و ارزشمند سیکاهاست بشمار می رود.

پارسا رستمی

برنامه نویس و طراح پایگاه داده

پارسا رستمی کارشناس ارشد نرم افزار با داشتن بیش از 6 سال تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی پایگاه داده، نرم افزار های تحت ویندوز و مسلط به زبان روبی و پایتون از اعضای ارزشمند سیکاهاست بشمار می رود.

سیدمحمد رضوانی

عکاس و کارشناس

سیدمحمد رضوانی کارشناس رشته طراحی دکوراسیون داخلی، کارشناس هنری و عکاس مجموعه بوده و با داشتن چندین عنوان برتر عکاسی در جشنواره های داخلی، از اعضای ارزشمند و مهم سیکاهاست بشمار می رود.

آیا تمایل به همکاری دارید؟

سوابق کاری، شغل درخواستی و شرایط خود را از طریق فرم همکاری برای ما ارسال کنید. همکاران ما پس از بررسی سوابق ارسالی، با شما تماس خواهند گرفت.